La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 872 Culés

0

Nie wiem jak dla was ale dla mnie to Real Sociedad jest obecnie lepszą drużyną i od Realu i od Barcelony. Indywidualności mamy lepsze ale jako kolektyw do Sociedad na obecną chwilę przeważa. Kurs ponad 3 na Basków jest kuszący ale mam nadzieję, że wyjdziemy na nich głodni rewanżu po Klasyku. No i oby piłkarze zdawali sobie sprawę, że wtopa z Sociedad a potem z Atletico praktycznie odłącza nas od walki o ligę już w grudniu

konto usunięte

1

@qbuteq Sociedad traci do lidera 9 punktów, niestety. Ciężko mówić o tym, że są lepsi drużyną od Realu czy Barcy. Sociedad w tym sezonie przekłada genialne mecze z tymi dużo słabszymi. Fatalna pierwsza połowa na Atletico, fatalna druga połowa z Realem Madryt. Do tego niepotrzebne remisy, mam wrażenie, że tej drużynie często brakuje kropki nad i. Idzie wszystko dobrze to w pewnym momencie coś się psuje

konto usunięte

0

@qbuteq Lepsze nie, ale podejrzewam, że na własnym stadionie narzucą większą intensywność niż Real w klasyku

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?