La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1405 Culés

27

Patrząc na to jaką szansę dostali Araujo, Pedri, Gavi, Balde, obserwując z przyjemnością eksplozję talentu Fermina nie wiem jakim debilem musi być Ilaix Moriba, żeby wybrać inną ścieżkę rozwoju i pieniądze. Przecież gość miał idealny czas do zaistnienia w tym klubie. Brakowało nam takiego pomocnika, graliśmy jakimś Puigiem, Iliasem, Jutglą, czy innym Nico, więc konkurencji dużej nie było. Do tego Koeman go lubiał i dawał mu grać. Fermin rok temu za słaby na Barce B, obecnie szturmuje pierwszy skład, a Moriba to nawet nie wiem gdzie gra i czy w ogóle gra.

5

@Ptasior ma 20 lat ma prawo mu odwalić tak to jest, jak ja bym grał w barcelonie to bym pisał do lasek na instagramie one pózniej screnny i afery w pudelku :D

2

@Ptasior wrócił do Lipska ale ma zero minut, nikt go tam nie chce

konto usunięte

0

@Ptasior A może Moriba też widział, jak pomijani byli Nico, Samper, Torre itd. Przecież, umówmy się, gdyby był hajs i nie było kontuzji, to taki Gavi miałby może 20%, dzisiejszych występów.

1

@titikaka Sęk w tym, że Moriba nie był pomijany. Dostawał sporo minut, Koeman mu ufał, liczył na niego, a ten i tak się wypiął.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?