- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 951 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 951 Culés
15
Minister z Litwy GigaChad. Ale coś teraz czuję, że Rosja na ten moment wyjdzie z wojny jako ten "wygrany"
@Kondziubarca @tomek8756 @Barca1992 @michal26 @hayek @Mathew16 @Comentateiro @Przemek2323
3
@Kgorecki2500 Niestety, PKB Litwy to 64mld. euro, my na zbrojenia w 2023r. blisko 140mld. złotych to malutko, w połączeniu z niską liczbą ludnoścci i fatalną lokalizacją nie napawa optymizmem. Takie słowa, a za nimi czyny powinny paść z ust Niemiecckiego MSZ, ale tak z oczywistych względów się nie stanie.
2
@Kgorecki2500 To że Rosja wyjdzie zwycięsko jest pewne praktycznie.
0
@Kondziubarca I dla nas w Polsce jest to wizja tragiczna
0
@Kondziubarca Być może, pytanie ile jeszcze stracą ludzi, sprzętu i pieniędzy. Dla Rosji nawet najmniejsza zdobycz terytorialna byłaby "zwycięstwem" ale jeżeli zajmą relatywnie niewielki teren olbrzymimi stratami to będzie to właśnie "zwycięstwo" w nawiasie. Chociaż raczej wpisujące się w rosyjską doktrynę wojenno-imperialistyczną
2
@Ptasior @Kgorecki2500 Patrząc na prognozy ekonomiczne to Rosja bardzo dobrze się trzyma, sprzętu im nie zabraknie a ludzi tym bardziej.
USA raczej długo tej wojny już nie bedzie ciągnąć, dla nas dla Polski fatalnie to wygląda.
0
@Kondziubarca Co do ludzi to właśnie oni zdaje się podobnie jak Europa (może nie aż tak szybko) wymierają. Do mięsa armatniego "amunicja" będzie ale do pilotowania helikopterów, obsługi zaawansowanej artylerii może im brakować ludzi za jakiś czas
2
@Kondziubarca Jeżeli zachód teraz odpuści to zafunduje sobie wojne światową w przeciągu kilkunastu lat. I to w centrum Europy. Kacapy poczują się silne tą słabością "Wolnego Świata" i to tylko ich zachęci do kolejnych wojaży. Nie bez powodu mówią o tym eksperci i politycy z naszego regionu Europy, z Polski, Ukrainy, Litwy, Łotwy. My sobie zdajemy sprawę z tego jak to jest pod ruskim butem. Szkoda, że takie Niemcy, czy Francja mają to w dupie, bo im nic nie grozi.
3
@Kgorecki2500 Winni są Fryce z Żabojadami. To przez ich politykę to wszystko się nie uda. Oni nadal są chętni dogadać się z Kacapami, żeby sobie wzięli Bałtów, a nam zrobili "finlandyzacje". Jak już ruskie gówno przyjdzie, to ferajna z UE będzie nami handlować dla swojego dobra, bo nie mają czym walczyć.