La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1021 Culés

30

Notoryczne krytykowanie sędziów i wywieranie na nich presji za pomocą funkcjonariuszy w swojej telewizji propagandowej: "wszystko jest git mordo, my nie widzimy"

Podrapanie się po nosie:
"3 mecze kary"

0

@PatrychoO Prawda, żałosny ten Tusk. Pluć tak na sędziów w tym swoim TVN'ie- kto to widział?

0

@PatrychoO Te 3 mecze pauzy Lewego ( do tego jego zejście w meczu z Osasuną) to było dla nas wzmocnienie.

konto usunięte

0

@AlexDark00 czyli jak zwykle posmarowaliście.
Pięknie

0

@AlexDark00 ale jakie to ma znaczenie. Mogło trafić na Kounde, de Jonga. To też byłoby wzmocnienie?

0

@PatrychoO To akurat nie. Inna sprawa, że Kounde, czy De Jong nie mają ego wielkości ziemi, żeby takie gesty robić.

0

@AlexDark00 no, ich nos pewnie nigdy nie swędzi.

1

@AlexDark00 I dlatego De Jong pouczał Balde w czasie meczu, ale to trzeba oglądać.

0

@Bagsik88 Pouczał młodszego kolegę, a nie ostentacyjnie podważał decyzję arbitra... Ty serio różnicy nie widzisz?

0

@AlexDark00 A takie zachowanie Lewandowskiego jak nazywasz?

0

@Bagsik88 Inna sprawa pouczać, a inna opieprzać i robić to samo mecz późnij jak było z Lewandowskim i Fatim. Inna sprawa, że Lewandowski jest tak słaby, że to go powinni pouczać.

0

@AlexDark00 Tak właśnie oglądasz. Lewandowski nie pouczał tylko Fatiego i gry głową. Do tego nie robi tego teraz czy ostatnio.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?