La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 836 Culés

8

Haha jak nie wygramy z Porto a Szachtar klepnie Antwerp to może być gorąco. Nigdy bym się w takiej grupie tego nie spodziewał, a z taką grą to znowu jest realne. Co za czas by być kibicem Barcy. :P

0

@kuz wtedy przy wygranej Barcelony z Antwerpią Szachtar potrzebowałby wysokiego zwycięstwa z Porto

0

@kuz remis z Porto+wygrana z Antwerpią daje nam lidera

1

@barcelonaLM
Przy takie grze to o wygranej z Antwerpia trzeba zapomnieć...

0

@Pedri16Future Remis z Porto? :P No nie wiem

1

@kuz Niesamowite, że są jakiegokolwiek wyliczenia czy my wgl wyjdziemy z tej śmiesznej grupy. Dostaliśmy najsłabszą grupe w lm, słabszej się nie da. Niestety ale nie nadajemy się do gry w lm, bo nas zawsze brutalnie weryfikuje

1

@kuz gramy u siebie, może już będzie dostępny Frenkie, nie musimy się bać na zapas. Ewentualnie po meczu się będziemy przejmować.

0

@kuz Boicie się tego meczu z Porto jak nasi piłkarze zapewne xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?