La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1304 Culés

10

A cały mecz zagrał 16-latek...

0

@Azi Fermin juz stary, Gavi z Pedrim ostatni sezon przed emeryturą, Yamal wiekowy tak samo. Puig był też blokowany przez pesel, nie to że był na boisku jak kurczak bez głowy to tylko wiek zadecydowal

0

@Katalończyk 99 co jak co ale tego że u Xaviego młodzi nie grają to powiedzieć akurat się nie da. Balde wygryzł Albe (i poprawdzie to lepiej grał jak Alba w klubie był), Yamal wygryzł Rafe a może i Torresa. Fermin gra częsciej niż Oriol a Gavi i Pedri to wyjadacze nawet w kadrze więc ich chyba nie należy liczyć.

0

@Azi napisalem właśnie tak xd

0

@Azi Musi mieć chłopak personalny żal, że mu nie wyszło w Barcy. Pytanie czyja to wina, jednak jeśli żaden z trenerów pierwszej drużyny (a trochę ich było) nie poznał się na jego talencie, bo czegoś tam zabrakło pokazuje, że problem niekoniecznie leży po stronie klubu.

1

@Katalończyk 99 wiem - rozbodowałem po prostu Twoją wypowiedź :)

0

@Worny To samo mógłby powiedzieć Torre ale jak pokazuje Girona to wcale nie był "zły Xavi" co było powszechną opinią LaBamby.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?