La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1351 Culés

5

Widzę jakaś śmieszna radość, że niby Probierz posadził na ławce Zielińskiego. Po pierwsze nie ma go nawet na ławce, bo jest chory, a po drugie faktycznie jest się z czego cieszyć, że czołowy pomocnik mistrza Włoch nie jest dostępny do gry..

0

@leomessi1710 Jest na ławce.

0

@leomessi1710 W swoim poście poruszyłeś clou sprawy. "czołowy pomocnik mistrza Włoch nie jest dostępny do gry". Zielu jest czołowym pomicnikiem w klubie, ale w repce potrafi zagrać jak niczym nie wyróżniający się ligowiec.

2

@hayek czy ktokolwiek w naszej reprezentacji potrafi zagrać lepiej albo przynajmniej na takim samym poziomie jak w klubie? Tu gdzie indziej leży problem po prostu

1

@Danny Gaucho w takim razie zmyliła mnie grafika z Łączy nas piłka, na której Ziela nie ma nawet na ławce, co nie zmienia faktu, że nie była to decyzja Probierza.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?