La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1556 Culés

1

Nie jestem żadnym wyznacznikiem, ale niech chociaż trochę o poziomie tej połowy powie to co sobie pomyślałem, uwaga… „czy wczorajsza obrzydliwa druga połowa Włochów jest gorsza czy ta dzisiejsza pierwsza połowa hitu w Brazylii?”
Myślałem, że gorszego syfu od wczorajszych Włoch w drugiej połowie prędko nie zobaczę, ale minęła doba z kawałkiem i mamy konkurenta.

0

@escarabajo Bezapelacyjnie, Brazylia w 1 połowie przebija Włochów w 2 połowie wczoraj.

1

@blakkudium w sensie mecz w Brazylii przebija pod względem miernego stylu wczorajsze Włochy w drugiej połowie?
Bo jeśli piszemy konkrety to Argentyna jest jeszcze gorsza od Brazylii:)

1

@escarabajo Bardziej chodzi mi o to, że Brazylia grała dość chamsko (gdzie nie musiała) w meczu, który, poza prestiżem, niczego nie decydował. Włochy miały nóż na gardle, stąd taka "taktyka", która może ich jakoś usprawiedliwić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?