- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 911 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 911 Culés
3
No Real teraz miałby podstawy żeby zatrudnić Xabiego Alonso. Piłkarz legenda tak jak Xavi, ale na tym podobieństwa sie kończą. Trenersko to dwa zupelnie inne poziomy - jeden wyciąga z druzyny maxa i mecze chce sie oglądać, a drugi dusi caly potencjal i sprawia, ze mecze są katorgą dla "koneserów".
Właśnie w taki sposób Xavi powinien zacząć swoją trenerską kariere - przejąć dobrą, europejską ekipe i udowodnić tam, ze jest coś wart. Niestety wzięliśmy kota w worku(bo katarskie podwórko to żadna weryfikacja) i niestety sie nie udało, Guardiolą nie będzie
0
@LukaszFan Narazie jeden z nich zdobywa puchary w niestabilnej finansowo drużynie, a drugi buduje zespół w klubie, który jest stabilny finansowo. Nie da się tego porównać, bo to mocno zależy od podejścia zarządu do sytuacji i tego co oczekują od trenera, a także tego jaką presję narzucili kibice.
0
@LukaszFan Jedyny + to jest ten Majster przepchnięty kolanem bo styl był męczący oczy większość meczów ale w LM i LE to jest trauma dla kibica co się za niego odwaliło przez te 2 lata..
0
@Rewolucja123 Ciekawe ile zdobędzie teraz bo ja ci gwarantuje, że to będzie 0
2
@Rewolucja123 chłopie on dostał transferu za 150 mln. Co to jest za argument w ogóle. To Koeman mógłby narzekać na finanse nie Xavi
0
@LukaszFan Nie no jakie ponownie legend, Xavi jest naszą absolutną topką legend Alonso jednym z wielu w Realu Madryt.
No i trenowane topowych klubów to inna liga.