La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1724 Culés

1

Ostatni dobry trener u nas to był Valverde ale rozpieszczonym kibicom Barcelony styl nie pasował. Po nim jest równia pochyła jeśli chodzi o trenerów a obecnie to mamy i minimalizm Valverde i całą reszte braku warsztatu Xaviego. Po prostu jest lipa po bandzie. Chyba już nadszedł czas by zaczać nietykalengo generała rozliczać. Ludwiczek nie miał takiego parasola ochronnego a gwiazdą (jako piłarz) był także wielką w naszym klubie. Ja rozumiem sentyment do Xaviego ale na boga on sie nie nadaje do prowadzenie takiego klubu jak Barca (być może jeszcze sie nie nadaje i w przyszłości będzie wielkim trenerem). Miłość Laporty do Xaviego i jego ciągłe wychwalanie go mimo tego co widzimy w meczach to jest dla mnie pierwszą poważną skazą jeśli chodzi o prezydenta.

0

@sokot Tak zgadzam się, Valverde to dobry trener.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?