La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1079 Culés

20


Kiedy chcesz być uszczypliwy, ale ci to średnio wychodzi bo:
- zapominasz, że u nas w kraju nie ma ani euro, ani rubla, Polacy chcą pozostania przy złotówce;
- zapominasz, że ex twarz Twojej partii doradzała brać kredyt we frankach. XD
- nie masz pojęcia jak działa polityka monetarna i jak istotne jest móc na nią wpływać (byle robić to w sposób fachowy, a nie populistyczny jak "jaszczomb" Glapiński)

konto usunięte

14

@Ojciec5tkidzieci lewi ludzie nie mają kompletnie pojęcia o ekonomii i finansach. Dla nich jedna z najważniejszych spraw na świecie nie jest ważna. Ważne są aborcje i ludzie LGBT

4

@Ojciec5tkidzieci Ale się odpaliłeś i to dosłownie przyjąłeś. Przecież ten kto pisał nie twierdzi że oni chcą rubla w kraju, tylko prześmiewczo nawiązuje do sympatii/konotacji/czy zachowań prorosyjskich niektórych działaczy tego ugrupowania.
Brakuje żebyś jeszcze nam wyjaśnił że zmiana waluty wymaga zmian w konstytucji...
W mojej opinii całkiem zabawnie to wyszło.

konto usunięte

1

@Bobo25 ale konfa nie chce uro, tylko suwerennej polityki monetarnej. Wiesz co to jest

0

@mleczkoo ale ja nie o tym, ja o tym, że często niektórzy działacze "konfy" wyrażają opinie/zdania, które mogą być odbierane jako prorosyjskie.
Bo do tego jest nawiązanie w cytowanym tweecie, a nie wbrew pozorom do polityki monetarnej Polski. Ale to trzeba umieć czytać między wierszami ;)

konto usunięte

3

@Ojciec5tkidzieci Ludzie niestety nie zdają sobie sprawy co niesie za sobą wprowadzenie cyfrowego piniondza i jaka to będzie dla nich szkoda

2

@Bobo25 Niech bedzie, że sie odpaliłem. Dlaczego? Bo ten żart o rublach sie już przejadł dawno.

0

@Ojciec5tkidzieci eee tam, dobry żart smieszy zawsze, nawet jak słysz go któryś raz ;)

1

@Bobo25 Kwestia gustu. Mnie przyrównywanie Konfy do mateczki rasiji, czy Tuska do "für Deutschland" nie śmieszy od dawna. ;)

0

@Ojciec5tkidzieci Dyskusja o euro jest jak na razie bezcelowa bo bardzo daleko nam do spełnienia kryteriów konwergencji. Ale musi się dziać przecież...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?