La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1617 Culés

0

Godzilla i Kong: Nowe Imperium
W nocy wyszedł w końcu pełny zwiastun. Mówiąc szczerze wygląda to dziwnie.
Nie mam nic przeciw, że poszło to całkiem w stronę sci-fi, choć styl na początku MonsterVerse bardziej mi odpowiadał.
Widać, że historia będzie głównie o Kongu, Godzilli będzie raczej mało, a szkoda.
Samo zmienienie atomowego oddechu Godzilli i jego ładowania na kolor różowy z niebieskiego na minus. Godzilla "rose" mi jakoś nie leży, niebieski pasował idealnie. Sam bardziej gadzi wygląd Króla niż poprzednio całkiem ok. Kong jakby trochę "zdziadział". Scar Kong (główne zagrożenie) wygląda dobrze.
Ogólne wrażenie nawet ok, ale coś czuję, że będzie to mimo wszystko najgorszy film tego uniwersum.
Link do zwiastunu:


1

@Barclonismo Godzilla (2014) IMO niedoceniona z tego uniwersum. Ja lubiłem ten mroczny klimat tego filmu

1

@barcelonaLM Zgadzam się. Niedoceniany często, bo "mało Godzilli w Godzilli". Natomiast tego zarzutu jakoś nikt nie kieruje do "Mroczny rycerz powstaje, że "mało Batmana w Batmanie". Miał ten film super klimat, sekwencja spadochronowa epicka, a sam finał idealnie pokazał siłę Godzilli jako tytana alfa (choćby jak na luzie przepchał samicę MUTO). Gareth Edwards się spisał.

0

@Barclonismo a jak oceniasz serial Monarch na Apple TV?

0

@Destroyer_of_Worlds Po 4. dotychczasowych odcinkach takie 7/10. Mniej Tytanów, ale postaci ludzkie na pewno mają więcej ikry niż w filmach kinowych. Chciałbym więcej informacji o Monarch. Jeszcze co do potworów to fajnie, że pojawiły się nowe, których nie było w filmach.
Na wielki plus rozwinięcie scen na moście podczas G-Day i detonacji bomby, by zabić Godzillę z perspektywy Monarch. Zwłaszcza to drugie, będące rozwinięciem czołówki filmu z 2014, mnie urzekło. Ogólnie na plus , a potencjał jest wciąż na więcej.

0

@Barclonismo no ja szczerze dotychczas jakimś wielkim fanem filmów nie byłem, ale serial mi się mocno spodobał, może nie sami bohaterowie, ale przedstawiona fabuła jest bardzo ciekawa i czekam na kolejne odcinki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?