La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1487 Culés

5

"W sierpniu 2020 roku Lionel Messi chciał przeprowadzić się do Manchesteru City, aby ponownie dołączyć do Pepa Guardioli. Trener nie chciał jednak spełnić życzenia Argentyńczyka."

"Wkrótce Leo i Pep spotkali się w Barcelonie. Messi rozmawiał z trenerem City o swoich żalach wobec ówczesnego prezesa „Dumy Katalonii” Josepa Bartomeu, dodając:

– Chcę tylko zakończyć ten związek.

Następnie pomiędzy starymi znajomymi odbył się następujący dialog:

Guardiola: – W Manchesterze trenujemy bardzo ciężko…

Messi: – Będę ciężko trenował, nie martw się.

Guardiola: – Prowadzę długie szkolenie taktyczne. Możesz się nudzić.

Messi: – Zniosę wszystko, czego zażądasz.

Guardiola: – Leo, jesteśmy starsi... Może już nie będziemy w stanie siebie znieść."
[„God Bless Pep” Marti Pernau]

Ciężko słucha się wywiadów Leo, że Barca zawsze była pierwszą opcją, kiedy już w 2020 chciał przejść do City.


4

@ToWinaSedziego Tak pierwszy wybór, "że 15 minut" od startu okienka już czekać nie mógł na ta swoja miłość. Kochałem Leo u nas, płakałem jak odchodził. Ale jednak sporo prawdy jest w tym, że jednak trzeba przy nim latać.

2

@ToWinaSedziego Messi jest wspaniałym piłkarzem, najlepszym w historii, któremu Barcelona sporo zawdzięcza, ale jako człowiek wydaje się być ciężki.

Podejrzewam, że Pep miał w pamięci okres w Barcelonie, gdy Messi zaczął marudzić, że nie gra na środku ataku, tylko biega tam Zlatan. Wtedy też było narzekanie, mówienie, że już nie jest potrzebny w zespole, a po wszystkim Guardiola zmienił system tak, by pasował pod Messiego, a Argentyńczyk był zadowolony. Zresztą, z Lucho Messi też miał na pieńku.

0

@NeroTFP1 no ciężko żeby taki pilkarz nie miał ego jakiego charakteru by nie mial

3

@ToWinaSedziego a żeś się naraził tutejszemu bractwu z ambasady Argentyny, radziłbym Ci uważać na siebie.

3

@ToWinaSedziego Messi chciał odejść do Realu.,, potwierdzone info od sąsiada. Możecie zapłakać po raz 555 nad tym zdrajcą :]

2

@ToWinaSedziego Potwierdzony ten dialog? Bo brzmi jak z telenoweli xd

0

@NeroTFP1 Messi jest wielkim piłkarzem i jako kibice Barcy zawdzięczamy mu wiele, ale sam fakt że będziemy go spłacać do 2025 roku wpływa niezbyt korzystnie na jego "krystaliczny" wizerunek.

@Bobo25 wierzę, że ich zdania to nie zmieni, ale na pewno są to niecodzienne doniesienia.

@Barcanajlepszyteam brzmi jak rozmowa Geralta z Yennefer, ale pochodzi z książki "God Save Pep" pióra Martiego Perarnau.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?