La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1487 Culés

7

"Dług" z 1999 roku to mistrzostwo. Świetne kino, które jednak trudno się ogląda, patrząc na to, że cały ten koszmar nie jest fikcją, a rozegrał się naprawdę.

Rola Andrzeja Chyry znakomita. Chociaż to tylko kreacja aktorska, to gość jest tak przekonujący, że autentycznie go nienawidzisz...

@MesQueUnClub_87

2

@NeroTFP1 Film jest świetny, oglądałem go dwa razy, ale chyba nie chciałbym go już oglądać trzeci raz. Takie filmy odbieram dość osobiście i cały film dostarcza mi negatywnych emocji. Szkoda tylko, że Panowie zostali tak późno ułaskawieni bo okoliczności tej zbrodni były wyjątkowe i tego chwasta po prostu należało wyrwać.

Chyra dobrze się odnajduje w takich rolach. Taką samą niechęć czułem do niego w filmie "Komornik", ale to świadczy o kunszcie aktorskim.

2

@MesQueUnClub_87 Tak, mam tak samo z tym filmem. Też widziałem dwa razy. Chciałbym kolejny, ale nie umiem. Źle się na to wszystko patrzy i człowieka zwyczajnie ogarnia bezradność. Szukasz pomocy na policji, ale wymiar sprawiedliwości nie daje ci go, więc musisz wziąć sprawy w swoje ręce.

1

@NeroTFP1 Najgorsze jest to, że chłopaki zrobili to dość brutalnie by upozorować porachunki mafii, a przez to sąd wydał większy wyrok bo wziął pod uwagę to, iż dopuścili się drastycznych metod by zataić swoją zbrodnię.

1

@NeroTFP1 tak jak Pana Gajosa po Układzie zamkniętym.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?