- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1056 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1056 Culés
0
Już się w mediach przewija zwolnienie Pochettino i... Powrót Conte do Chelsea. Ciekawe jak się sytuacja rozwinie.
4
@P33ck Jak Maurycy zostanie zwolniony to gdzie ma w takim razie odejść? Może do United zastąpić Eryka Ten Haga?
3
@FcPortoFan1999 Poche do MU, ten Hag do Chelsea. I jak nie wypalą, to zamiana.
0
@FcPortoFan1999 Może przejmie reprezentację Argentyny po Scalonim? :)
1
@P33ck I tak do skutku powinni się wymieniać. @Pawlak1992 Wtedy Leo Scaloni do Barcelony a Xavi rozpocznie pracę w Premier League.
3
@P33ck moim zdaniem bez sensu co chwile wałkować zmiany trenerów w Chelsea. Maja ultra młoda drużynę(najmłodszy zespół w PL od ponad dekady i jeden z najmłodszych w top 5 lig) i sukcesu tu w najbliższym czasie nie będzie. W tej chwili nawet Guardiola by z nich nie zrobił topowej drużyny, a potrzebna im jakaś stabilizacja i czas na rozwój.
0
@FcPortoFan1999 To byłby dla Barcelony wspaniały scenariusz. Natomiast nie widzę Xaviego w Premier League. On tam sobie nie poradzi. W sumie to nawet nie wiem jaki on może obrać kierunek. Na pewno po takiej kiepskiej przygodzie z Barceloną żaden większy klub go nie zechce. Będzie musiał objąć jakiegoś średniaka.
0
@P33ck @FcPortoFan1999 Jak tu i tu nie wypala to AS Roma...
0
@Pawlak1992 To może Xavi do Bayernligi? @PatrykBarca Rozumiem że z powodu trzeciego sezonu Mourinho?
0
@FcPortoFan1999 Myślę, że najlepszą opcją dla niego będzie objęcie jakiegoś średniaka w lidze hiszpańskiej. Z Europy zna tylko tę ligę, więc tu najłatwiej będzie mu zbierać doświadczenie. Od tego właśnie powinien zacząć, a nie pchać się od razu do Barcelony.
0
@Pawlak1992 Może by tak zaczął od takiej Almerii i wyciągnął ją z dołka?
0
@FcPortoFan1999 Na pewno byłoby to dla niego lepsze niż zaczynanie od Barcelony.
0
@Pawlak1992 Z drugiej strony to po Koemanie w listopadzie 2021 nie było za bardzo chętnych aby wejść w ten syf.
1
@FcPortoFan1999 Ktoś by się na pewno znalazł. Xavi nie powinien poświęcać swojej kariery trenerskiej z tego powodu.