La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1811 Culés

6

>Jestes politykiem reprezentującym ludzi w sejmie
>Powinienes zachowywać klasę, mieć szacunek do innych i pokazywać, że znasz podstawy kultury i dobrego wychowania
>Krzyczysz jak świnia albo kibic na stadionie ze swojej loży podczas przemówienia innych posłów. Nie masz za grosz klasy i w sumie to masz to w dupie bo wpada co miesiąc piękna sumka z diety poselskiej.
>Potem ludzie mówią, że PIS=PO, chociaż to Ty i Twoi koledzy z partii robili przez 8 lat gnój w sejmie, traktowali go jak własny rynsztok i aktualnie dalej to robią, tym razem temperowani przez Hołownie krzyczą jak zwierzęta.
>W sumie usprawiedliwia Cię to, że prezes Twojej partii siłą, bez żadnego wniosku wchodzi na mównicę i krzyczy wyzywając przeciwników od niemieckich agentów.

9

@kuz Przecież zarówno PiS jak i PO to taka sama hołota i nie raz robili tam trzodę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?