- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 645 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 645 Culés
18
Ta słaba, cofająca się w rozwoju, beznadziejna La Liga już na pewno będzie miała więcej przedstawicieli w fazie pucharowej Ligi Mistrzów od potężnej, najsilniejszej, rozwijającej się i najbogatszej Premier League.
1
@P33ck Nas ratuje to, że anglicy nie są jakoś wybitnie utalentowani piłkarsko, a i tak kosztują kluby PL wiele milionów.
0
@P33ck Dlatego moim zdaniem siłę ligi powinno oceniać się patrząc na wszystkie drużyny, również te, które biją się o utrzymanie.
0
@P33ck jakbyś grał w tak silnej lidze też byś odpuszczał puchary
9
@P33ck tu bardziej chodzi o poziom w środku ligi. W La Lidze więcej drużyn zaczyna grać murarkę. Nie jest to już tak atrakcyjna liga jak te 5-10 lat temu. Również chodzi o rozwój i marketing. La Ligę zawsze Barca i Real będą trzymać, ale nie ma już Messiego, Cristiano, Neymara, Suareza, Bale, Benzemy, Iniesty itd. Do tego dochodzi robienie pod górkę we wszystkim przez prezydenta ligi.
Kluby mogą dawać radę w Europie bo tak zawsze będzie, że hiszpańskie zespoły będą gdzieś w czołówkach, ale hiszpańskie podwórko to zrobiło się takie w którym jest stara zjeżdżalnia, piaskownica porośnięta trawa i jeden gościu (Tebas), który psuje dzieciom zabawę
0
@NeroTFP1 Ja nie neguję tego, że Premier League jest najmocniejsza, bo jest. Jednak uważam, że Anglicy mając takie możliwości powinni bardziej i wyraźniej odjechać reszcie lig, a tak się nie dzieje. Na pewno nie pod względem sportowym.
0
@P33ck Mówisz że Skończona La Liga>>Premier League-najsilniejsza liga świata?