La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1762 Culés

0

ja to w sumie mam tu do dodania PONOWNIE mój komentarz z 4 grudnia, za który byłem jechany...jedyna zmiana to, że już nie od 14, tylko od 16 meczów nie potrafimy wygrać więcej, niż jedną bramką. No i zamiast wygrywania zaczynamy zbierać oklep. Przynajmniej styl nadal koszmarny xD
"Xavi z Laportą powoli przyzwyczają kibiców do minimalizmu i marazmu - jeszcze parę sezonów i to będzie dla większości norma.
Tak tylko przypominam, że ostatni mecz więcej niż 1 bramką wygraliśmy...19 września z Royal Antwerp...od tego czasu w 16 meczach z rzędu nie udało nam się tego osiągnąć. Ten sezon mieliśmy oceniać po stylu, który moim zdaniem jest koszmarny. Wybaczcie, ale ja się nie mogę cieszyć z tego, że znowu wróciliśmy do wygrywania 1:0; 2:1, 1:0 itd."

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?