- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1084 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1084 Culés
1
Oglądałem mapę szybkich kolei, które mają wszystkie jechać do cpk. To jakaś paranoja szybkie koleje powinny być pomiędzy miastami w miarę najkrudszą drogą. 99% osób w pociągu bedzie musiało nadkładać drogi bo 1% bedzie jechać na lotnisko ....nie mówiac o tym że ludzie będą korzystać z wlasnych regionalnych lotnisk.Bedą te koleje więcej zużywać prądu.Czyli z jakiś nie wyjaśnionych powodów ,to nie miasta gdzie miesxjaja ludzie są najważniejsze a jakieś lotnisko jest najważniejszym miejscem polski.Bo prezes był raz w londinium i znalazł tak mistyczne lotnisko harrow.....
https://mikolow.eu/koleje-cpk-mapki/
7
@Borneo Słownik byś może poogladał.
Najkrudszą? Serio.
6
@Borneo widok „najkrudszą” wykręcił mnie bardziej niż wczorajsza gra Barcelony.
0
@tristan87 z tristana stałeś się don kiszotem;)
0
@CZAJUN_119 hqk potrafisz w jedną strone dasz radę w drugą:) dasz radę:)
0
@Borneo Ale przecież to są pokazane tylko trasy kolejowe które powstaną lub zostaną zmodernizowane w związku z CPK. A nadal będą istnieć obecne łączące same miasta i nie wszystkie przecież będą przejeżdżać przez CPK.
0
@TheNekro94 zobaczę dokładnie jak to zrobią z mapy wygląda to tak jakbyśmy nadkladali drogę .
0
@Borneo Zauważ, że tutaj nie ma zaznaczonej np. trasy między Wrocławiem, a Katowicami (która istnieje) - bo po prostu nie jest to żadna nowa inwestycja związana z CPK.
Edit. A w sumie jest zaznaczona, lekkim szarym kolorem, jako pozostała trasa.
0
@TheNekro94 wszystko się okaze jak to zbudują.warto nalozyć mapy starych kolei i z tym co zrobią.Ale to wygląda na jakąś paranoje.
1
@Borneo No ale przecież masz tutaj mapy starych kolei... W legendzie zaznaczone jako pozostałe linie kolejowe.
0
@TheNekro94 ale dalej to wygląda na paranoje że koleje nie są budiwane z miast do miast a wychodzi na to ze najwazniejszym miejscem jest lotnisko a droga jest mocno nadkladana co przeklada sie na stratę czasu i energii w tym lrzypadku prądu.W obecnym systemie wiekszym spalaniem węgka większą emisją.Ja dopiero dziś na to spojrzałem w taki sposób bo jeżdzę samochodem i srednio mnie to interesowało ale to jakaś paranoja.....