- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 976 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 976 Culés
1
Jak to prawda z de Jongiem to Deco niech się pakuję. Jak
można ot, tak za.rzucać zawodnikowi, że udaję, że jest chory czy źle się czuję. Dolewanie do ognia.
Masakra jak tyk klubie stawia się na ludzi bez doświadczenia. Gdy tu był trener i dyrektor sportowy z doświadczeniem to wyglądałoby to 3x lepiej. Ja mam nadzieje, że przynajmniej sztab medyczny ma doświadczenie, choć cholera wie. To już wszystko po prostu bawi. Będzie, co ma być. ;)
0
@Kamiloza91 Deco odpowiada za transfery w poprzednim okienku, te wielomilionowe deale są Alemanego xD
0
@Kamiloza91 Zapewne Xavi chciał aby odpoczeli a Deco aby grali (chodzi o finanse) i to że FDJ nie pojechał być może było nawet prikazem Xaviego (na siłe chciał aby odpoczął przed Valencią). Stąd takie zgrzyty miedzy Xavim a Deco. Jak dla mnie te ich naciski żeby grali pierwszym garniturem dla 2.8 banki może i były zasadne ale to Xavi powinien decydować jednak. Tak to wyszło najgorzej jak mogło wyjść bo nie dość że sie zajechali (mimo wszystko widać było ze zapierdalają) przed meczem z Valencją to i tak w pape dostali. żenada
0
@hayek Ale człowieku gdzie mówię o transferach, jak zwykle obracanie w drugą stronę. Chyba to jasne, że dyrektor sportpwy z obyciem i doświadczeniem dałby więcej niż Deco.
0
@sokot Wszytko o dupy strony. Mimo wszystko plus taki, że de Jong nie zagrał, dostałby kontuzji i nie byłoby 3 miliomów, a i de Jonga by nie było.