- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1483 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
macio_944
4
Szczerze mówiąc trochę mnie zaskakuje ten ból, że nie będzie wersji na płytach GTA VI. Może... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1483 Culés
1
Ten artykuł Miguela to dopiero żart xD. Xavi ma gorsza kadre? To Xavi przez 1,5 roku olewał temat ściągnięcia zastępstwa dla Busiego licząc że ten będzie grał dłużej. Były nawet artykuły o tym że Busi jest o to zły na Xaviego bo wciąż musi grać wszystko po 90 minut. Ostatecznie miał dość i się zawinął za granice. Poza tym kadra nie jest gorsza tylko Xavi sobie ubzdurał grę na 4 pomocników przez co stracił 3 skrzydłowych w okienku transferowym (dwóch odeszło bo grali tylko ogony, a Dembele się wypiął) i dostał fałszywego skrzydłowego Felixa którego nie chciał. Więc jeśli kadra jest gorsza to dlatego że trener totalnie zawalił presezon przekombinowujac
2
@AlwaysBlaugrana ma taka kadre jaka sobie zbzudowal, przed sezpnem kazal sie spakować skrzydlowym nie zapominajmy Fati, Abde na pewno by wnieśli jakieś bramki nawet jeśli gra nie powalali. Obaj mieli świetny presezon
2
@Faro dokładnie tak, Xavi może mieć pretensje tylko do siebie
0
@AlwaysBlaugrana jeszcze po odejsciu Dembele pogonil reszte skrzydlowych, zajebisty pomysl
0
@AlwaysBlaugrana Odejście Abde to nieporozumienie. Przynajmniej na ławce, ale by się przydał. Tak to rzuca tam Ferrana, gdzie gołym okiem widać, że ten woli grać na 9tce. No ale dziewiątkę okupuje Disney, który nie potrafi przyjmować. Abde za dobrze dryblował, w Barcy ostatnimi czasy tego nie lubimy xd
0
@AlexDark00 Przecież grał na 9 i grał tam słabo. Też nie przyjmował, marnował okazję, nie uznana przez niego bramka... ale tp trzeba oglądać.
0
@Bagsik88 I tak nie był to poziom partolenia sytuacji jak Lewandowski. Poza tym jest jeszcze Guiu.
0
@AlexDark00 Oczywiście hejterze.