- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1561 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
53 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1561 Culés
1
Dwóch najbardziej przereklamowanych w ataku piłkarzy dzisiaj. Niby skrzydłowi, a dryblować nie potrafią, jeszcze jeden grą wertykalną i cyframi się ratował w minionym sezonie, ale na ten moment nic, drugi gra indywidualnie i marnuje masowo sytuację, a do tego tłumaczy się to pechem. Do tego wszystkiego przeceniana 9. Nasza trójka w ataku wygląda świetnie. Na ławce dwa potencjały i kolejny wertykalnie grający piłkarz, ale mocno zależny od gry schematycznej, żeby wyglądać dobrze.
1
@Rewolucja123 A faktycznie jest tak że Yamal i Ferran liczby dają tylko jak wchodzą z ławki na podmeczonego rywala. Inaczej zazwyczaj bagni...
0
@Rewolucja123 Twój idol Torres to mistrz dryblingu.
0
@PatrykBarca Yamal na ten moment nie daje żadnych liczb, a Torres różnie.
0
@Rewolucja123 You be yapping
0
@MesQueUnClub96 przynajmniej nie piszesz o glazingu
0
@Rewolucja123 Dziś na ławce Yamal, Torres, Fermin i Christensen. Do tego S. Roberto i Oriol (sic!). Nie oszukując się - w Barcelonie nie ma rywalizacji o grę a sama kadra jest cieńka jak argumenty kiboli realu jakoby sędziowie ich krzywdzili a nie promowali na każdym kroku.
1
@Rewolucja123 ani to szybkości, a ni dryblingu. Marnie
0
@Azi Rywalizacji nie ma, ale sam trener jej nie tworzy.
0
@Rewolucja123 oczywiście. W zasadzie skoro już narzeka na to co się dzieje to powinien odważnie postawić na La Masie. Bo w tych okolicznościach nie ma szans na nagłą poprawę gry, żadne nowe pomysły się nie pojawią, nie przyjedzie cudowna motywacja. Zespół się wypalił po prostu. Żadne wypchanie Balde do drugiej linii i inne cudactwa nic nie mogą już chyba zmienić bez radykalnych ruchów kadrowych w samym zespole. Dlatego dziwi mnie upór przy trzymaniu Lewego w składzie. Bo to jest ten element, który najłatwiej wymienić żeby choć spróbować czegoś innego. Z nim w składzie powielamy tylko stare błędy.