La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 551 Culés

0

Zobaczycie że Pedri wypadnie również na SPH

0

@abram3k A niech wypada, zepsułby kolejną 100% sytuacje czy zaliczył jakąś idiotyczną stratę.

0

@hayek mam wrażenie że coraz więcej tu osób ma go dość i wniosek mam taki, że nie wyrośnie na takiego jakiego się go kreowalo i dla Barcelony lepsza będzie sprzedaż go. On mi przypomina Mendego który co chwilę wypada przez jakieś dyskomforty. I tego się nie da wyleczyć

konto usunięte

0

@VegetaPolska Wasz Mendy to ciekawy przypadek, bo on fizycznie jest koniem, wygrywa każdy pojedynek fizycznie i każdy się od niego odbija, a bardzo często łapie kontuzje mięśniowe.

0

@LaLigaPD to prawda, ale nie wiem czemu tak jest. Dziękuję mu za wybicie piłki z linii bramkowej w meczu z City po strzale Grealisha ale lepiej będzie jak odejdzie z Realu. Nie ten poziom na ten klub według mnie. Choć oczywiście jeśli by się poprawił zdrowotnie i był w formie to można by było się zastanawiać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?