La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1577 Culés

3

Swoją drogą to Sejm odwołał dzisiaj posła Grzegorza Brauna z Komisji Obrony Narodowej i Komisji do spraw Unii Europejskiej
@hayek @JimMorrisonFCB @Comentateiro @tomek8756 @Kondziubarca @michal26

0

@Kgorecki2500 z powodu?

0

@koksik2700 No zgaduję że z powodu incydentu gaśnicowego

0

@Kgorecki2500 no właśnie, a co to ma wspólnego?

3

@koksik2700 No na pewno ugodził w powagę całej izby jak i może nadszarpywać powagę Komisji w której taki poseł zasiada. To było zrozumiałe, że go odwołają

2

@koksik2700 a.no to, że taki incydent został potraktowany jako działanie na szkodę Państwa Polskiego i pewnie badane będą wpływy obcych mocarstw.
Braun mógł 1000 innych rzeczy zrobić, a zrobił w najgłupszej możliwej formie.

1

@Kgorecki2500 a to ta izba ma jeszcze jakąś powagę?

1

@Kgorecki2500 I słusznie.

Komentarz usunięty

1

@michal26 I właśnie dlatego, mimo mojej irytacji Twoją obroną 5 Mentzena (bardzo złe wrażenie), że tak potrafisz się zdystansować do jakby nie było człowieka swojego wyboru, można Cię cenić jako komentatora życia politycznego w Polsce i nie tylko.

0

@Comentateiro jednak polecę ci klasykiem:
Próżnoś repliki się spodziewał.
Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet pies cię je.ał,
bo to mezalians byłby dla psa.

1

@Comentateiro i bronić będę, bo mam swoją opinię na ten temat, ale właśnie kluczem jest zdystansowanie się. Staram się oceniać rzeczywistość jaką jest, pomimo poglądów jakie mam. Wybór wyborem, ale jeśli ktoś dokonuje czegoś takiego, to należy się nagana i nie kupuje narracji, że to winny jest Bosak, Mentzen, czy Wipler, że potępiają ten czyn, że Braun tutaj zawalczył o Polskę, a tamci idą do centrum...nie można pozwolić na tego typu działania, bo cofają nas w rozwoju cywilizacyjnym. Chcieli coś udowodnić, to mogli obok zapalić świece adwentowe i tyle, a nie gaśnicy używać. Bardzo czułem się tym faktem zniesmaczony.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?