La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1494 Culés

2

Xavi naprawde nie ogarnia tej trenerki. Zauważcie że my po strzeleniu gola (autobusom często) za kilka minut tracimy po przyciśnięciu przez przeciwnika .... a to jest OKAZJA dla doświadczonego trenera z topki na kontrowanie i podwyższenie wyniku. Mam wrażenie że nawet Ludwiczek umiał tą podstawę. Niestety u Arabów chyba to nie było potrzebne ....

0

@sokot A co dziś widzieliśmy przyjacielu? Gol na 2:1 i 2/3 sytuacje na dobicie rywala. Pózniej stracona bramka przez głupotę Araujo.

0

@Beztroskii no właśnie ... o tym mówie nie tylko zdiś z Gironą i Valenciąbyło podobnie

0

@sokot To jest kwestia nastawienia i nastawienie jest właściwe. Z Girona co najmniej 2 sytuacje na 2:1, dziś i z Valencią to samo. NIe wykorzystujemy swoich momentów i to nie jest kwestia przycisnięcia przez przeciwnika.

0

@Beztroskii to jest kwetsia mądrego prowadzenia gry po obęciu prowadzenia i kontrowaniu jak przeciwnik sięotwiera. Ta drużyna zawsze to umiała. Teraz pozwalamy na wyrównania bo Xavi ich chyb tego oduczył.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?