La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 829 Culés

0



1/2 DLR z rigczem. Prezydent zawiódł po raz kolejny, zawodzi również w sprawie ze skazaniem Wąsika i Kamińskiego:


Żenujący spektakl i otwieranie kolejnych drzwi do demolowanie porządku prawnego w Rzeczpospolitej. Owoce tego zbierać będą obie strony politycznego sporu, jak i my obywatele.

1

@aleksandrowielki masakra. Więźniowie polityczni xD eh

1

@aleksandrowielki
Czyli co? teraz uchwała sejmu i jutro osiłki idą po prezydenta, bo tuskowi nie odpowiada?

1

@JoeBlack a osiłki pisowskie czy platformerskie? Bo pereira nagrał wczoraj także pisowskich, rzecz jasna przypadkowo.

0

@aleksandrowielki
ignorantów, którzy uważają, że uchwałami można zmieniać prawo banuję bez litości.

0

@JoeBlack nie uważam tak, nie wiem czemu tak twierdzisz. Polecam również analizy prawne, np Marcin Szwed bardzo fajnie to na X opisał. Spłycanie dyskusji do haseł typu ban, osiłki Platformy, to poziom wypowiedzi prezydenta Dudy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?