La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1584 Culés

konto usunięte

1

Superliga będzie ciekawa dla futbolu, bo kluby sie podziela. Jedni pójdą tam, drudzy zostaną. Po jednej i po drugiej stronie wielkie firmy. Jak myślicie, w jakim kierunku to pójdzie?

8

@MESSIah16 Najgorsze co może być to podział największych na osobne rozgrywki..

0

@MESSIah16 To może zrobić mecz
Zwycięzca LM - Zwycięzca SuperLigi
i tak mecz wyłania najlepszą druzyne.

5

@MESSIah16 myśle, że temat superligi szybko wygaśnie ze względu na kibiców(zobacz sobie reakcje angielskich kibiców), którzy w większości odrzucają te rozgrywki choć może dojdzie chociaż do jakis pozytywnych zmian w obecnych w obecnych formatach europejskich rozgrywek i jakimś bardziej korzystnym podziale pieniędzy.

Z reszta jaki by to miało sens właśnie bez klubów angielskich, niemieckich(np Bayern od początku leje na te rozgrywki ciepłym moczem) i PSG?

0

@ViscaelBarca2007 Kibice ładnie wyglądali ale to brytyjscy politycy, którzy trzymają z uefą mieli dycydujące zdanie.

konto usunięte

0

@MESSIah16 Podzielenie to będzie syf totalny akurat

0

@MESSIah16 Polska piłka na tym zyska bo gdzie nie wyląduje to hajs przytuli

1

@adi7adi8 przecież angielskie kluby założyciele były wtedy wygwizdywane jeszcze przed meczami na własnych stadionach, a takich Glazerow chcieli z United na taczkach wywieźć

https://www.espn.co.uk/football/story/_/id/37616441/how-fan-reaction-revolt-helped-end-english-clubs-breakaway

konto usunięte

0

@MESSIah16 Całe dwa kluby. Real i Barcelona. Się podzielą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?