- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 783 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 783 Culés
8
Enzo Perez w najbliższych dniach dołączy do Interu Miami.
Kozak wzmocnienie dla Miami. ;-)
Echeverri i Ruberto powołani na mecz przeciwko Rosario Central o Trofeum De Campeones.
Mecz oczywiście z piątku na sobote o 01:00.
@Pawel13sz @Coutinho007 @Kondziubarca @Barca1992 @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @AFA90 @mekston @Tollusiek
1
@Lionel_Messi10 dziwny wybór. Facet za chwile ma 40 lat. Mam wrażenie, że Becks ściągnie każdego na chwile, żeby była jakość na jeden sezon.
2
@escarabajo Enzo Perez to bardzo dobre wzmocnienie dla Miami, takich zawodników potrzebują z charakterem. ;-) ogólnie to z 4-5 zawodników ma w styczniu dołączyć do Miami ;-)
2
@Lionel_Messi10 w pierwszej 11 połowa, jak nie więcej, bedzie miała średnią wieku 35-37 lat. Stawiają wszystko na jedną kartę i nie jestem pewien czy to dobry ruch.
1
@escarabajo O to chodzi, Becks chce jak najszybciej wygrać wszystko co mozliwe i dlatego ściąga weteranów, ale kolejnych dwóch graczy co ma dołączyć to będą w wieku od 25 do 27 lat także będzie gites, Becks wie co robi. ;-)
1
@Lionel_Messi10 sezon zweryfikuje:)
0
@escarabajo Dokładnie, zobsczymy jak to będzie. ;-)
1
@escarabajo oczywiście że to nie jest dobry ruch, ale czego się spodziewasz po typie który ma wy*ebane w ten klub i jak odejdzie z niego Messi to sprzeda go za 4 razy więcej niż kupił xD on ma wyrąbane w rozwój tylko liczy się dla niego kasa ze sprzedaży. Wcześniej jak nie było Messiego to chłop nawet na meczach Miami nie był a teraz jest na każdym xD wielki właściciel
0
@Kuba_1 "czego się spodziewasz po typie który ma wy*ebane w ten klub" - nie jestem w stanie tego zweryfikować:)
"jak odejdzie z niego Messi to sprzeda go za 4 razy więcej niż kupił" - Becks był przed Messim i mam wrażenie, że po Messim też zostanie. Rozumiem, że Leo to topowe nazwisko, ale już w Miami był i Higuain i mistrz świata Matuidi, dlatego myślę, że tak szybko nie odejdzie.