La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1055 Culés

4

Griezmann był krytykowany za to, że głównie daje aututy w fazie obronnej mimo, że dawał 5x więcej konkretów w ataku niż Felix natomiast Felix jest chwalony za starania i krytykowany jest trener za jego dyspozycje. Coś tu nie gra. Xaviego trenerki fanem nie jestem, ale niektórzy piszą co najmniej jakby to Xavi zepsuł Felixa, a nie było tak, że do tej pory miał tylko jeden niezły sezon w Portugalii.

1

@ViscaelBarca2007 Xavi dostosował taktykę pod grę z Portugalczykiem i to był błąd, bo drużyna traci w defensywie przez to. Może spróbować skorygować, ale Felix zawsze zaczyna pressingi z lewej strony, więc nie szans na to. W obronie natomiast asekuracja pomocników leży i ich zadania, za co odpowiada Xavi, ale tez ich zaangażowanie.

konto usunięte

3

@ViscaelBarca2007 Griezmann to Pan Piłkarz, Felix nie

0

@Rewolucja123 traci w defensywie i nawet jej się nie „zwraca” ofensywie nie mówiąc już o tym żeby miała zyskiwać

0

@ViscaelBarca2007 przehypowany i tyle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?