La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1491 Culés

6

Polsat mógłby wskrzesić w 2024 roku taki teleturniej"Awantura o Kasę" 25 lutego 2025 roku minie już 20 lat bez tego wspaniałego telewizyjnego show.

2

@FcPortoFan1999 oj zgadzam się. Jeden z najlepszych teleturnieji jakie oglądałem;)

1

@FcPortoFan1999 Fajnie się oglądało to, choć czasami trafiały się kontrowersje jak z tym najdłuższym runem mistrzów, że często dorzucał na końcu Ibisz tyle do puli ile potrzeba, żeby oni wygrali jak odpowiedzą.

1

@negreanu Nic dziwnego że troszkę Reżyserka pomagała arcymistrzom,w końcu generowali najwyższą oglądalność,niemniej ten turniej dla byle pimpków to nie był ;) @Armintrance1 Żałuję że go nie ma.

1

@FcPortoFan1999 No tak, mi utkwili na przykład z jednego odcinka drużyna żółtych jak "mistrzowsko" licytowała.

0

@negreanu Chodzi o najpewniej odcinek 71 i to racja,nie powinni go wygrać ale Krzysiu i reżyserka ich uratowała 9000 złotych do puli,z drugiej strony to do końca przynajmniej nie było pewności kto wygra.

1

@FcPortoFan1999 Akurat miałem na myśli już dalsze odcinki jak były, z pierwszego etapu (nie związane z arcymistrzami).

0

@negreanu Ta faza trzech drużyn to zdecydowanie najcięższa faza do przejścia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?