La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1265 Culés

3

Powinny powstać dwie telewizje:
TVP Rządowa oraz TVP Opozycja i byłby święty spokój;)

4

@Kamilos84 Tak jest we Włoszech i działa to b. dobrze.

konto usunięte

1

@Kamilos84 powinna być jedna telewizja - obiektywna.

Zamykam dyskusję

4

@Rust_Cohle Nie da się stworzyć obiektywnej telewizji skoro o jej składzie decydują politycy.

1

@Kamilos84 no nie bo tv w rekach pis to tempa propaganda i szczucie na drugich.Pus jest partią bazującą na szukanie wrogów wewnetrznych jak i zewneteznych.Tak mobilizują elektorat.to toksyczna partia fatalnie kształtuje sposób myślenua ludzi po to aby nuszczyc demokracje w Polce.Noe można im pomagać realizować takiego przekazu.Obecnie 300 spraw kieriwanych jest do prokuratury bo poczuli się bezkarnie i zamiatano pod dywan.Stali się mafia polityczną...

0

@Kamilos84 Tylko obie prywatne

0

@Kamilos84 Najlepiej jakby pis sobie stworzył własne Państwo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?