La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1420 Culés

3

Ten kolega który tak fajnie przeżywa swieta wszelakie, pasterke i jakas sopranistke i wielkanoc itd to dla mnie cos wspanialego ze jeszcze istnieją tacy pro wierzący ludzie. To naprawde promil wśród młodych. Piękna inność!

1

@Rastafarnianin Ta dziwny typ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Rastafarnianin Pozdrawiam,dla mnie zasada jest dość prosta.Inni są po prostu inni i koniec kropka,Ja Jestem sobą :) @adi7adi8 To pewnie Ja XD

konto usunięte

1

@Rastafarnianin A niech sobie przeżywa. Dopóki mnie nikt nie mawia do tego, to sam akceptuje jego wiarę.

1

@FcPortoFan1999 No raczej :P

3

@adi7adi8 Dobra odskocznia od codziennych politycznych wojenek.

1

@Rastafarnianin z jednej strony zazdroszczę, że czuje tę magię świąt. Czasami sam tęsknię za czasami gówniarza, gdy ten okres był magiczny. Nie chodzi o religie, ale tradycje i klimat. Wciąż święta to coś innego, nie to samo co kiedyś, ale jednak. Nawet nie wierząc to ze względu na całą otoczkę taka odmiana od codzienności jest przyjemna, szkoda że nie tak intensywnie jak kiedyś.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?