La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1058 Culés

0

Nikola Jokic jakiś niewidoczny na początku meczu..

0

@FcPortoFan1999 no Jokić co raz bardziej się oddala od MVP sezonu regularnego. Embiid mu odjeżdża, a dojeżdżają powoli Giannis, Luka i LBJ. Oczywiście jeszcze i tak mamy 2 faworytów, ale zobaczymy jak finalnie będzie

0

@michal26 Shai Gilgeous Alexander, LeBron nie ma szans

0

@barcowy1899 zapomniałem o SGA.
LBJ jak najbardziej ma szansę. Musi jednak wejść w tryb Playoff i grać tak jak przedwczoraj. Zobaczymy jak dzisiaj wypadnie na tle jeszcze silniejszego Bostonu. Jak zdobędzie np. 45 pkt, 8 asyst i 7 zbiorek (razem by miał "60") i LAL wygrają, to jak najbardziej się zbliży ku temu :) oczywiście konkurencja bardzo silna. Ot choćby AD, który ma większy wpływ na zespół niż LBJ, bo taka charakterystyka składu Lakers

0

@michal26 @barcowy1899 Spokojnie,to nawet nie jest połowa sezonu regularnego.

1

@FcPortoFan1999 otóż to. Ale faworyci raczej będą w tym top 5.
W sumie to tak jest, że Doncic, Jokić, Embiid, Giannis i SGA są uważani za 5 najlepszych obecnie w lidze i ciężko się z tym nie zgodzić. Aczkolwiek żaden z nich nie potrafi wejść na taki poziom jak Durant, czy LBJ. Takie moje zdanie. Oni po prostu są zdecydowanie bardziej regularni.. no i zawsze niemal mają kapitalne statystyki. Ja mega cenie Embiida. Według mnie najlepszy center ligi obok AD i Jokica

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?