- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1746 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
100 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1746 Culés
3
1
@Emhyr AV chyba krzyczy sobie ok. 100 mln za niego?
1
@Emhyr Swietny zawodnik i bardzo niedoceniany
1
@blakkudium Nawet jakby krzyknęli 60 to jest to nierealne. Arsenal go kupi bo już od kilku miesięcy się to przewija jak nie teraz to w lecie
0
@Encore Tak tylko że oni go postrzegają jako pivota a to nie jest statyczny pomocnik
0
@Emhyr Oni chcą takiego piłkarza z Anglii wyciągnąć, jak tutaj będą chcieli wykupić Cancelo i pewnie postarają się jeszcze o Felixa. Śmieszą mnie te potencjalne kwoty transferowe, jeśli chodzi o zakup piłkarzy przez Barce xD
1
@AFA90 Znaczy pozycja w finansowa w lato ma być całkiem niezła ale też nie taka że nagle będą mogli 500 mln w okno wydać
0
@Emhyr No kurde, autentycznie dzieje się jak pisałem po przyjściu Deco - głównie się mówi o Brazylijczykach, Portugalczykach w kontekście transferów do pierwszej drużyny. A no i jeszcze ludziach Zahaviego i Mendesa. Osobiście już wolę jakiegoś kota w worku z Brazylii, czy tej Portugalii, niż ludzi Mendesa, bo on ma pełno swoich piłkarzy, ale no dalej - za bardzo się ograniczamy w tym szukaniu...
0
@Rewolucja123 Nie jest to prawda bo inne opcje też są grane ale dziwi cię że akurat z takich krajów skoro są dobrymi zawodnikami? Bruno Guimaraes super piłkarz Douglas Luiz też tylko to nie jest profil którego poszukujemy. Onana np nie jest z tych krajów co wymieniłeś
0
@Emhyr Ale mi chodzi o aktualną sytuację, a nie tą gdzie jeszcze w lato mieliśmy Alemanyego, a przed latem planowane było przez Cruyffa i Alemanyego wszystko. Po lecie mówi się o jakichś randomowych Brazylijczykach, jak ten pomocnik w kontekście transferu do nas. A no i ten Felix katowany w mediach i przez Laporte. A o tym Onanie była jedna informacja bodajże.
0
@Rewolucja123 Nie wiem co ty tu widzisz randomowego. Randomowe ruchy to właśnie były z poprzednimi ludźmi bo tam nie było mowy o żadnych młodych zawodnikach ani o faktycznie dobrych zawodnikach tylko wieczne stare wypalone dziady. Mi się wizja Deco podoba bo faktycznie pokazuje że zna się na piłce a Alemany działał pod Excela a nie pod ściąganie dobrych zawodników. Lubiłem Alemanego za to jak potrafił działać pod ścianą ale nie oszukujmy się do aspektów sportowych się nie nadawał. Deco ma oko do zawodników bo ja to widzę problem w tym że finanse strasznie ograniczają.
0
@Emhyr Transfery zrobione od tego zimowego okienka pokażą, czy ma dobrą wizję.
0
@Rewolucja123 No w zimie to nikogo normalnego nie ściągną bo nawet z hajsem z Barca Studios jest bardzo mały margines + nikt w zimie dobrych zawodników nie oddaje
0
@Emhyr Ale tu mi chodzi akurat ogółem o każde okienko od tego zimowego zaczynając.
0
@Rewolucja123 Wiem ale nie oczekuj że w to okienko wyczarują Mbappe. Nie pamiętam już dokładnie ile mają marginesu ale tam jest jakoś 6 mln to jedynie wypożyczenie wchodzi w grę w stylu Adamy
0
@Emhyr Nie no. Jeśli w jakimś małym %, Barca mogłaby na coś liczyć z transferem Douglasa/Bruno, to pewnie z udziałem zawodnika, jak Raphinha/Christensen.
1
@blakkudium Raphinha za Bruno w ciemno bym wymieniał