- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 951 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 951 Culés
0
Coś czuję że kolejne okienko transferowe może się okazać dla nas niezłym szokiem. Jeśli Laporta czegoś nie wymyśli to istnieje duża szansa że w kolejnym sezonie albo będziemy dalej oglądać Xaviego albo znowu zastąpi go jakiś średniak z tanim sztabem. Do tego prawdopodobnie problemy finansowe i brak na rozwój projektu mogą skutkować odejściem kogoś z takich zawodników jak Araujo, Pedri czy de Jong. Porobili dźwignie, narobili nam wszystkim apetytu a po jednym bardzo dobry sezonie znowu zaczniemy się zwijać.
0
@AlwaysBlaugrana Dlatego czas na inwestora i sprzedac wkoncu ten klub. Inaczej dalej będziemy słyszeć, że gramy o wszystko, że czekamy na ffp, aż wkoncu klub zacznie tracic lawinowo kibiców. Z Barca cały czas jest to samo pokolenie, nowe, młode nie zacznie kibicować tak grającej drużynie.
0
@tbas sprzedac klub? I Ty niby jestes kibicem od 97 roku? Wow
0
@Lanosss a w czym masz problem? Sprzedajesz 49% i nadal klub jest socios, właśnie przez to że kibicuje tak długo to widzę co socios robią. Czytaj, nic. Model BM.
0
@tbas ok, teraz Cie rozumiem, niesprecyzowales. Zrozumialem jako sprzedaz calkowitą stąd moje oburzenie. Czyli model Bayernu, miedzy wierszami Laporta chyba probuje przekazac, ze kiedys do tego moze dojsc. Calkowita sprzedaz naszczescie nie jest mozliwa
0
@Lanosss Pique też pisał że w obecnym modelu ciężko będzie utrzymać finansowo Real i Barce w oparciu o socios i będzie wkoncu potrzeba Zmiany na S. A