La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1165 Culés

8

Taktyka taktyką ale wyłlumaczcie mi rzeczy które są poza taktyką i są niezależne od Xaviego:

- Felix nie umie przyjąć i wybija w prostej sytuacji gdzie nie był atakowany kolanem na rożny
- Romeu daje sobie odebrać piłke przez pojedynczego presującego czwartoligowca
- Raphinia nie potrafi ani razu okiwać gościa który pewnie jutro idzie do roboty na budowie
- Fermin i Romeu atakują wzajemnie siebie i nie wiele brakowało żeby obaj wylądowali w szpitalu ze wstrząsami mózgu
- Fermin w końcówce meczu kopie w polu karnym gościa który był tyłem i nie mógł zupełnie nic zrobić
- Ferran sprawia całe 0% zagrożenia z amatorami
- Inigo wchodzi na jakieś 10 minut, robi dwa sprinty i już ma nawrót kontuzji

3

@don'T.R.I.P.e Oni mecz z takimi leszczami powinni wygrywac bez trenera. Klucz w tym, że im się nie chce. Nie są głodni zwycięstw. Jedyni, którym zależy to młodzi zawodnicy i wychowankowie jak np. Fermin, Gavi.

1

@Ptasior O właśnie takich przeciwników to powinni golić na luzie bez żadnych taktyk, Raphinia to tam powinien tych obrońców dosłownie ośmieszać, wkręcać w ziemie, tymczasem on wypuszcza na 6 metrów i próbuje dobiec xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?