La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1619 Culés

4

A Wy chcieliście wystawić "gorszy"/"słabszy" skład niż Xavi xd
Teraz dopiero byście płakali;D
Właśnie sobie przypomniałem , czemu nie wchodziłem na tą stronę bezpośrednio po rozegranym meczu.
Płacz,płacz i jeszcze raz płacz xd

0

@kaamil1910 Gorzej by nie było. Powiesz mi kto może być gorszy od Oriola?

4

@kaamil1910 dokładnie. Na la bambę to nie ma co już w ogóle wchodzić, bo 95% wypowiedzi tutaj to bezsensowne komentarze frustratów, którzy co mecz by wszystkich sprzedawali. Klasyczne "sprzedać wszystkich, kupić wszystkich".

0

@tbas Szczerze mówiąc wielu zawodników nie pasuje do Barcelony, ale przecież Prezydent kilka lat temu mówił, że Barca będzie musiała podejmować dziwne kroki na rynku transfeorwym,często trudne do zrozumienia, jeszcze dwa sezony temu ludzie pisali, że Barca jest w takie dupie, że nie dostaniemy się do LM, więc nie ma co płakać, trzeba kibicować i czekac na lepsze dni ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?