- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1099 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1099 Culés
4
Na prawdę to są jakieś jaja. Klub takiej wielkości jak FC Barcelona w takim meczu, to powinna pojechać z nastawieniem „do końca pierwszej połowy wsadzamy im 2 bramki”. Tak to powinno wyglądać, że jak taki klub jedzie grać z drużyną, której cała wartość wraz z całą infrastrukturą jest mniej warta od pensji Lewandowskiego, to jedzie, wali 2-3 bramy w pierwszych 45 minutach meczu, a w drugiej jeszcze jedna i można grać na spokojnie, bez ryzyka. Ja rozumiem, że przeciwko takim klubom może grać się „inaczej”, bo taki rywal często ma kartoflisko, że piłka się odbija po prostym podaniu po ziemi, albo że przeciwnicy nie maja takiej techniki i grę opierają głównie na sile, że może jakiś wślizg będzie za ostry, bo przez doświadczenie i umiejętności nie potrafią grać jak topowi zawodnicy i jest strach przed głupią kontuzją w takim meczu, ale to nie są żadne wytłumaczenia. Tam powinni jechać, strzelić kilka bramek, na 0 z tyłu i tyle. Oczywiście tak być nie może bo to jest FC Barcelona i nawet asystent trenera dostaje czerwoną, bo są jakieś jęki do sędziego, albo Xavi wychodzi i mówi, że „cel osiągnięty” xD no może i osiagniety, ale w jakim stylu i w jakiej atmosferze? PSG, czy City pokazali wczoraj jak się ogrywa takie zespoły. Xavi też wczoraj mówił, że gra tego Barbecue ich nie zaskoczyła, bo analizowali ich mecze XD tak analizowali, że dostali 2 bramy. Ja rozumiem, że to z szacunku do przeciwnika takie wypowiedzi, no ale można jakoś inaczej ubrać w słowa taką wypowiedź. Komedia to wszystko.
3
@DaPidejpi Tak po prawdzie to w pierwszej połowie graliśmy dobrze, kontrolowaliśmy całkowicie wydarzenia na boisku i prowadzilibysmy 2:0 do przerwy, gdyby sędzia nie widział spalonego widmo. To, że w drugiej zagrali jak pipki bez zaangażowania jest osobną kwestią. Takie połowy dekoncentracji nie mogą im się zdarzać, a niestety zdarzają się nagminnie
0
@DaPidejpi
Co za banialuki
A teraz pytanie kto bez problemów awansował do kolejnej rundy
Kolejna kwestia,że żadna drużyna Ci nie położy i nie będzie czekala na wynik