- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1103 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1103 Culés
2
Najbardziej mnie rozwalają te miny Xaviego po zagraniach naszych milionerów. Chłop w środku się buzuje na sam widok tych błędów. Z obecnego składu to na samą ławkę składu 2008/09 załapałby się ledwie De Jong, Gundogan, Cancelo, ter Stegen i Araujo. Reszta poziomem jest na środek tabeli Premier League.
5
@insp1re
Problemem kibiców Barcelony jest życie przeszłością.
Taka paka już nie wróci i robicie krzywdę obecnej ekipie ciagle ją do nich porównując.
Messi, Iniesta i Xavi w prime w jednym czasie.
Do tego Suarezy,Neymary i inne wybitne jednostki.
Drugą kwestią jest to, że oczywiście od obecnego skład powinno się oczekiwać więcej niż dane jest wam obecnie oglądać.
1
@Rust_Cohle Najlepsze jest to, że ja się z tym potrafię pogodzić, ale trener nie. Nie od dziś wiadomo, że pomysłem Xaviego jest zagrywanie piłek górą na wolną przestrzeń, ale jak już wykonawcy po 2 sezonach się znaleźli, to nasza święta trójca w ataku nie potrafi przyjąć takich piłek. Można pięknie rozrysować tablice, ale nie mamy piłkarzy, którzy potrafią to wykonać. Żaden zawodnik z ataku nie znalazłby się w podstawowym składzie top 5 PL czy top 3 Bundesligi.
1
@insp1re Lewandowski też by się załapał. Wprawdzie do Barcy B ale jednak. Choć mógłby mieć problem z Bojanem.
0
@AlexDark00 Do Barcy B najlepszy strzelc drużyny, a podobno kopię się po czole od listopada.