La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1527 Culés

0

Najlepsze w sporze o prawo do aktu łaski i tym co mówi TK czy SN jest to, że w istocie organem kompetentnym do oceny tych aktów łaski wobec Wąsika i Kamińskiego jest WSA/NSA! Tylko WSA/NSA nie chce wchodzić w polityczne bagno i odmawia samemu sobie prawa do kontroli aktów prawnych wydawanych przez Prezydenta. Nie zmienia to jednak faktu, że Prezydent jest organem administracji publicznej, a akt łaski jako tako należy rozpatrywać w charakterze decyzji administracyjnej, a więc organem uprawnionym do sądowej kontroli takiego aktu czy jego interpretacji jest WSA/NSA, a nie SN czy TK...

2

@Destroyer_of_Worlds Najlepiej oddajmy to wszystko pod Sąd Boży. Niech się tłuką, a przeżyją ci co mieli rację. I będzie spokój ;)

0

@July_6_BcN Najlepiej jakbyśmy żyli po prostu w państwie prawa, a nie w państwie prawa Kaczyńskiego czy państwie prawa Tuska.

0

@Destroyer_of_Worlds Zgadzam się, ale chyba nie ma na tyle ludzkiej siły, by zrobić z nimi porządek.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?