La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1196 Culés

0

W sumie to z tej mało już zabawnej sytuacji w sprawie TVP może wyjść coś dobrego.
Niezależnie kto teraz uzyska kontrolę nad TVP - czy to obecny likwidator, czy Adamczyk jako prezes-likwidator, to druga strona (przegrana) może jeszcze złożyć wniosek w trybie art. 276 § 4 ksh i Sąd wtedy sam może wyznaczyć likwidatora, który nie będzie udawał likwidacji (jak to robił obecny czy by robił Adamczyk), tylko faktycznie weźmie się do roboty i to całe TVP po prostu zlikwiduje i tym samym zakończy definitywnie spór o media publiczne z uwagi na brak przedmiotu sporu ;)
"Art. 276 § 4 ksh. Na wniosek osób mających interes prawny sąd może, z ważnych powodów, odwołać likwidatorów i ustanowić innych."

konto usunięte

0

@Destroyer_of_Worlds mi się zdaje że PISowcy i Platformersi się dogadają w kwestii TVP bo wątpię żeby zrezygnowali z takiego koryta dla swoich :P

3

@Explode wiesz co? jakby ktoś faktycznie miał to zlikwidować, to kto wie. I potem wspólne protesty polityków PiS i PO przed Czerniakowską 100 w Warszawie przeciw likwidacji TVP ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?