La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1648 Culés

15

Szczerze, to nawet myśl o El Clasico w finale nie wywołuje we mnie szczególnej ekscytacji. To nie to, co kiedyś, że tydzień chodziło się podjaranym na myśl o starciu tych ekip, gdzie dodatkowym smaczkiem były starcia Messiego z Ronaldo. Obecne Klasyki nie mają żadnej historii.

8

@PatrychoO Mam tak samo, ale to może dlatego, że byłem młodszy i po prostu bardziej mnie to ekscytowało niż teraz gdy mam 30 lat :D

1

@PatrychoO Po prostu kibice Realu i Barcelony zostali rozpieszczeni niesamowitymi składami. Teraz wracamy do 'normalności'. Nie ma już zawodników co walą po 40-50 bramek w lidze, ale to nie znaczy, że ten mecz będzie nudny.

0

@PatrychoO Ogólnie was ten okres genialnej Barcelony rozpieścił do tego stopnia że was już prawie nic nie cieszy;

1

@takisobiektos dużo w tym prawdy, ale obecnie klub jest w takim stanie, że śmieszy mnie, jak ktoś pisze "czego narzekacie, jest poprawa", bo ktoś tam dwa razy celnie podał piłkę.

2

@Derean znaczy Barcelona Barceloną, ale sam futbol już od jakiegoś czasu nie wywołuje u mnie takich reakcji. Nie chce mi się oglądać kilku meczów tygodniowo tak jak kiedyś. Ograniczam się przeważnie do Barcelony i Barcelony Femeni

1

@PatrychoO Co do samego futbolu to raczej staje się normą. Ja oglądam Milan i Śląsk czasem włączę coś innego, a np oglądam więcej kosza czy tenisa.

0

@JordiAlbion nie dlatego, dlatego ze ten klub byl ekscytujacy a juz nie jest

1

@takisobiektos moja "ucieczka" to Barcelona Femeni no i też tenis, ale to jak są wielkie szlemy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?