La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1746 Culés

9

Przeczuwam dziś wp***ol moi mili. Ostatnio takie przeczucia miałem przed... 0:4 na Camp Nou. Ale obym się tym razem srogo pomylił. Mimo kiepskich nastrojów po raz kolejny usiądę o tej 20 z ekscytacją i nadzieją na to, że to będzie TEN dzień i TEN mecz... kibicowska miłość do tego klubu zawsze wygrywa.

1

@macio_944 Jak Ty już zaczynasz wątpić to nie wygląda najlepiej..

0

@macio_944 czyli przeczuwasz wpierdol a mimo to jesteś za Xavim? Pogubilem się

1

@macio_944 Dziś musimy być skuteczni... jeśli nie będziemy,to obawiam się, że skończy się to jak na jesieni

1

@macio_944 Zdecydowanie panuje pesymizm, ale te mecze rządzą się swoimi prawami.

0

@Faro Co w tym dziwnego i gdzie tu sprzeczność? Drużyna jest w kiepskim miejscu, ale to nie znaczy, że od razu trzeba być przeciwko Xaviemu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?