La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1352 Culés

1

Obecnie każde sprzedanie aktywów klubu w celu wzmocnienia drużyny to jest jawne działanie na szkodę klubu. Nie mamy szans w tym sezonie na żadne wielkie trofeum i transfer jednego zawodnika tego nie zmieni. Tu musiałby przyjść Mbappe.
Jeżeli mamy brać dźwignie na transfery, to lepiej zwrócić dzieciom możliwość przyjeżdżania taxówką na treningi. To i tak będzie większy pożytek niż sprowadzanie piłkarzy dla Xaviego. Ten sezon sam się podsumuje, w lutym po meczu z Napoli. Teraz jest czas na eksperymenty, taki jak Christiansen na ŚPD. Co my mamy do stracenia? Przecież my już pod względem gry szorujemy po dnie.

1

@insp1re nawet Mbappe by nie pomogl bo byśmy dalej tracili po 4 bramki na mecz

1

@Faro Ja w tej drużynie nie widzę zawodnika, który by zabrał piłkę, przeszedł 3 piłkarzy, zrobił coś nieszablonowego. w 2015 po jednej stronie był Neymar, po drugiej Messi. Dwuosobowa armia. W tej drużynie nie ma żadnego charakteru. Cancelo kiedy zagrał na LO to widzieliśmy próby dryblingu, indywidualne akcje. A Xavi zaprogramował roboty, które boją się wychodzić poza swoje pozycje. Natomiast kiedy na nich stoją to i tak są bezużyteczni.

1

@insp1re ja tam nie widze nikogo z topu, ludzie sie jaraja jakimś De Jongiem a on nie ma podjazdu do tego co prezentowali najlepsi pomocnicy w historii Barcy. A to ze im sie nie chce grać kazdy widzi, maja mental przegrywow i sa z tym pogodzeni

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?