- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1599 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1599 Culés
0
Xavi mówiąc że zrobili krok naprzód w meczu z trzecioligowcem którym przegrywali TYLKO 1:0 bo powinno być więcej powinien dziesięć karnych kółek wokół stadionu zrobić. Rreprezentując Barcelonę nie masz prawa mówić o jakimś progresie z takim rywalem bo ten mecz nie ma żadnego znaczenia i nie powinno się go nawet analizować.
0
@Emhyr ja pitole co Ty chłopie bierzesz ? :D
0
@Azi Pisze prawdę.
0
@Azi ? piszę prawdę. Xavi po takim meczu powinien powiedzieć "przeszliśmy dalej, tyle". Nic więcej nie powinno być do dodania. Żadnych progresów i innych farmazonów bo tu nie było progresu. Klasycznie indywidualności zrobiły różnicę.
0
@Pawel13sz wydawało mi się że to forum kibiców Barcelony a nie strona antykibicow Xaviego. Ale jak czytam takie bzdury to mam wątpliwości
0
@Azi To Xavi mówi głupoty. Pieprzy coś o jakimś progresie, a gra gorsza niż za końcowego Koemana.
0
@Pawel13sz jeżeli Ci się nie podoba to co gada to polecam nie czytać wywiadów i tyle. Jeżeli masz się czepiać wypowiedzi tylko po to żeby się do czegoś przyczepić to warto się zastanowić czy ty kibicujesz Barcelonie czy przypierdzielasz się do trenera.
0
@Azi Ja szanuję Xaviego jako piłkarza ale do trenera straciłem cierpliwość. Wytrzymywałem długo ale w tym sezonie już nie wytrzymam.
0
@Emhyr to dla własnego zdrowia psychicznego nie czytaj wypowiedzi. Fakturę za poradę medyczna wyślę na priv
0
@Azi Nie czytam ale żeby wejść na La Bambę trzeba przejść na stronę główną i od razu ci po oczach bije taki cytat.