La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1489 Culés

0

Ależ jestem zły matko jedyna... Real oddaje awans na własne życzenie

2

@AmigoBlancos proszę Cie. Atletico już w regulaminowym powinno na 3:1 wrzucić.

konto usunięte

0

@AmigoBlancos
Atletico dzisiaj dużo lepsze. Real był katastrofalny.

0

@AmigoBlancos jeszcze mamy styczeń a Wy już wiecie że tryplet w tym roku to już nie. W sumie dobrze. Nie będziecie się stresować przez kolejne miesiące ;)

0

@bartas97
Bardzej chodzi mi o te błędy przy bramkach. To była katastrofa. Mówi się trudno. Real był zbyt pewny siebie

0

@AmigoBlancos Chyba oszalałeś. Atletico samo sobie zasłużyło na awans. Real w żadnym stopniu nie było gorsze.

konto usunięte

0

@AmigoBlancos
Niestety, nie zasłużyliśmy dzisiaj na awans.

0

@Kamiloza91
Real wyszedł na ten mecz tak jakby turniej o superpuchar był wyznacznikiem tego kto awansuje i mocno się na tym przejechał. Jedynie mogę wyróżnić Bellinghama, bo jako jedyny miał pomysł na rozrywanie defensywy Atleti. Reszta jakby została w Arabii Saudyjskiej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?