- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 936 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 936 Culés
0
Panowie czy cyfrowy Polsat ma aplikację w stylu tej od nki gdzie można oglądać tv online ?
1
@VeB 1899 Polsat Box Go?
https://polsatboxgo.pl/kanaly-tv
1
@VeB 1899 ma, sam używam
1
@KamQiX @Pawci023x
Dzięki Panowie!
0
@KamQiX powiedz mi jeszcze czy mając cyfrowy Polsat, mam dostęp do tej aplikacji czy musiał bym wykupić pakiet ?
0
@VeB 1899 Nie wiem, bo z tego nie korzystałem nigdy. Myślę, że trzeba będzie osobno
1
@VeB 1899 Logujesz do Polsat box go tymi samym loginem i hasłem co do ICOK czyli do konta, gdzie płacisz za rachunek co miesiąc i możesz oglądać bez dodatkowych opłat kanały do których masz dostęp w ramach abonamentu.
0
@mordini123 a jak płacę poprzez przelew z linku który dostaje w mailu ? Tzn dostaje rachunek i mam przekierowanie do płatności.
Założyłem konto w Polsat Box go i próbuje to jakoś połączyć z abonamentem ? Da radę jakoś ?
0
@VeB 1899 Ja płace poprzez dawne ICOK. Masz na tej stronie założone konto?
https://logowanie.polsatbox.pl/sso/login/userPassword?goto=http://icok.polsatbox.pl/logowanie.cp&delegateId=aut215qgkC96EuAgNDNWVsE1705679773845&showWelcomeModal=true&showAfterActivation=false#popup1
0
@mordini123 nie mam. Place poprzez link wysyłany na meila. Dzisiaj założyłem konto na Polsat box go, i mam problem bo nie wiem jak to teraz połączyć :/
0
@VeB 1899 Ja jak robiłem konto kilka lat temu to się trochę pozmieniało i teraz do końca nie wiem jak założyć konto. Spróbuj założyć konto z tego i poszukaj nr abonenta bo może się przydać.
https://logowanie.polsatbox.pl/usergui-cp/register?context=CP&goto=http:%2F%2Ficok.polsatbox.pl%2Flogowanie.cp%3FshowWelcomeModal%3Dfalse%26showAfterActivation%3Dfalse