- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1219 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
8
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1219 Culés
15
Niektórzy naprawdę muszą mieć krótką pamięć, jeśli biorą pod uwagę zatrudnienie Mourinho.
Gość nakręcał zawodników Realu tak, że łokcie i kose latały co mecz. Ile razy Pepe czy Ramos łokciem traktowali Messiego czy innych?
Prowokował, obrażał, wyśmiewał, szydził i tworzył nagonkę na Barcę.
Włożył palec w oko śp. Tito Villanovie.
Pokazał w czasie meczu, że Messi śmierdzi.
Prowokował CN jako trener Interu.
I wiele innych brudów ma na sumieniu...
I to tylko dlatego, że Laporta za namową Cruffa wybrał Guardiolę na trenera Barcy, a nie jego, a byli już ugadani.
Dodam, że jest specem od wyciągania zespołów z kryzysu, co potwierdzają jego osiągnięcia w:
- Chelsea (po powrocie).
- Man Utd.
- Romie.
"Cudotwórca"...
0
@norbi77 Zatrudnienie Mourinho to fatalny pomysł, ale akurat jest ostatnim trenerem United, z którym zdobyli jakiekolwiek trofeum. Oprócz tego zajął z nimi drugie miejsce w lidze :P
1
@norbi77 było minęło, większość osób już to nie obchodzi. To tak jakbyś 10 lat sie przejmował, że cie laska zostawiła i rozpamiętywał
1
@norbi77 Sukcesy barcelony ostatnich 15 lat braly sie stad, ze zarowno trenerzy jak i zawodniczy ktorzy przychodzili, robili to w momencie przed swoim prime time i osiagali go w barcelonie i do takiej polityki trzeba wrocic.
1
@norbi77 Pomijając aspekt "historyczny" o którym mówisz to Mou obecnie jest zwykłym przeciętniakiem, nie bez powodu pozbyli się go z Romy
1
@marcin62 Akurat kibice Romy płaczą za Jose. Z nim wygrali pierwsze trofeum od lat i dopiero co walczyli w pucharze LE. Nie jego wina, że musiał w zimę ściągnąć wypożyczył 18 latka z trzeciej ligi, by grał od pierwszej minuty na środku obrony.
0
@Faro
I co? Miałbym ją np przyjąć z powrotem, bo minęło ileś tam lat?