La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1617 Culés

1

Może i zatrudnienie Mourinho to byłby liść w policzek wieloletnich kibiców, ale za to przynajmniej jako instytucja sportowa pokazalibyśmy, że nie mamy już nawet sami do siebie szacunku.

1

@misterio To jest biznes, a nie ciepły urwidolek. Romantyzm doprowadził nas właśnie do takiej sytuacji w jakiej jesteśmy, że co okienko drżymy o zarejestrowanie zawodników.
W Europie kluby należą do „państw”, które zabijają dziennikarzy, tworzą obozy pracy, a wy będziecie dalej udawać, że istnieje jakakolwiek moralność.

0

@hayek jeśli to jest biznes, to Mourinho jest mydłem, a my chyba zamierzamy zostać Zabłockim...

2

@misterio Aktualnie tak wychodzimy z Xavim, ja nie jestem jakimś entuzjastą Mou, ale musimy zmienić trenera. Nawet jeśli hipotetycznie Figo byłby świetnym trenerem, to też byłbym skłonny zaakceptować taką kandydaturę, jeśli dawałaby wyniki, a co za tym idzie hajs.

1

@misterio Jego pierwsza konferencja,pewnie rozpoczęłaby się od ataku na sędziów ;)

1

@hayek dokładnie to samo ostatnio pomyślałem. Właśnie z przykładem Figo, dobro klubu numer jeden. Jakieś przeszłe zaszłości... Po co rozpamiętywać. Trzeba zmiany i to już.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?