La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1491 Culés

15

#Parody

Mateusz Borek: Witam. Widzę że kibiców Barcelony znowu boli. Boli wygrana Realu Madryt. Boli wielka forma Realu Madryt. Co sądzę o dzisiejszym meczu? Piękna walka Królewskich. Świetna praca sędziego. Bardzo dobra praca VARu. Generalnie. Wszystko się zgadzało.
Ale oczywiście śmieszni. Żałośni kibice Barcelony szukają spisków. Korupcji. A nie widzą że to wobec ich klubu. Wobec Barcelony. Jest prowadzona sprawa karna w sprawie kupowania sędziów.
Real idzie po wszystko w tym sezonie. Pomijając śmieszny puchar Hiszpanii.
To tyle ode mnie. Dobrego wieczoru. Mądrości.
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Lionel_Messi10 @mekston @Kessie @Comentateiro @Bartula @Deviler

1

@Kondziubarca Czasem mam wrażenie że pochodzisz z Dębicy.

0

Jak dla mnie za mało równoważników zdań i jagodzianek @Kondziubarca

0

@FcPortoFan1999 Ja to mam nadzieję, że to nie @Kondziubarca jest tym słynnym synem potężnego De Boer'a.

0

@Kondziubarca sędzia najwyżej do drugiej Ligii... w pierwszej połowie za stemple,uderzenia w twarz powinno być kilka żółtych w drugiej połowiej już nie ogarniał. Czy mógłby gwizdnac rękę Viniemu... rola gospodarza pomogła,nie zrobił błędu. Reszta wszystko dobrze.

0

@Stinger_ Z tego co wiem to nie jest.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?